Özel Haber

Özgür Özel: Hatay seçiminin en az 8 kez yenilenmesi gerekmektedir Özgür Özel: Hatay seçiminin en az 8 kez yenilenmesi gerekmektedir

Bugün hizmete giren Sirkeci-Kazlıçeşme Raylı Sistem Hattı'nın açılışının ardından AK Parti Genişletilmiş İl Seçim İşleri Başkanları Toplantısı'na katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, burada önemli açıklamalarda bulundu.

"Türkiye Yüzyılı yeni başlıyor"

"Türkiye Yüzyılı'nın yeni başladığını belirten, Erdoğan, "Bizden önceki kuşakların, bizim, bizden sonraki kuşağın yaşadığı eski Türkiye dönemini tamamen kapatıyoruz." dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Üzülerek görüyoruz ki CHP'de bölücülerin ve yapay zekanın sözü, bu partiye yıllarca emek vermiş, gönül vermiş insanların sözünden daha fazla geçiyor." ifadelerini kullandı.

Erdoğan, şöyle devam etti:

"Bizim siyaset anlayışımızda vatandaşa 'tıpış tıpış oy vereceksiniz' dayatmasında bulunmanın yeri asla yoktur. 'Ben seçimi kazanırsam, kazandıktan sonra yine AK Parti'de olacağım' diyen sirk cambazlarına asla prim vermeyiniz.  Kimi yerlerde karşımızda ahlaktan yoksun siyaset haramileri var. Meydanı siyaset haramilerine bırakmayacağız. AK Parti'den ayrılıp da bu partinin gölgesinde korsan siyaset yapmaya kalkana da kimse kusura bakmasın 'eyvallah' etmeyiz."