Özel Haber

Emekli aylıklarını 3 yıl süreyle aynı bankada tutan emeklilere ödenen promosyonlar için son başvuru tarihi 29 Şubat olarak açıklandı. Emekli aylıklarının ilk 6 aylık maaşlarının belli olmasıyla birlikte bankalarda promosyon ücretlerini güncelledi. 

Eski promosyon iade edilerek yeni bankaya geçilebilir 
  
Hali hazırda bir promosyon sözleşmesi bulunan emekliler daha önce almış olduğu ödemeleri iade ederek yeni bankaya geçiş yapabiliyor. 

Üsküdar Üniversitesi'nden "linç kültürü sosyal medya ile küreselleşti" uyarısı Üsküdar Üniversitesi'nden "linç kültürü sosyal medya ile küreselleşti" uyarısı

Bankaların promosyon tutarları 9 ile 15 bin lira arasında 
  
Bankaların promosyon tutarları 9 bin TL ile 15 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.  Buna göre, emekli maaşını ING Türkiye’ye taşıyan emekliler, maaş tutarına göre 10 bin TL’ye varan nakit promosyon elde edebiliyor. Emekli maaşını ilk defa ING’ye taşıyanlar, vadesiz hesaplarına bağlı verecekleri otomatik fatura talimatlarına 5 bin TL’ye varan ek nakit promosyon kazanarak toplamda 15 bin TL’ye varan nakit promosyon fırsatından yararlanabiliyor. 
  
Emekli maaşını 29 Şubat 2024 tarihine kadar Akbank’a taşıyan ve 3 yıl boyunca maaşını aynı bankadan almayı taahhüt eden emeklililer 10 bin TL’ye varan promosyondan faydalanabilecekler. 
  
Emekli maaşını 29 Şubat'a kadar Garanti BBVA'ya taşıyan emeklilere de 7 bin 500 TL'ye varan nakit promosyona ek, kredi kartı ile 500 TL harcamanıza bin TL bonus fırsatı sunuluyor. 
  
1 Ocak - 29 Şubat 2024 tarihleri arasında geçerli kampanya ile ilk emekli maaş ödemesi için İş Bankası'nı tercih eden veya mevcut emekli maaşını İş Bankası'na taşıyan SGK emeklileri 7 bin 500 TL’ye varan nakit promosyon ödemesinden faydalanabiliyor.